تاریخ ارسال : یکشنبه 4 اسفند 1398 / 10:04|کد خبر : 2479

خبر » دیدار فرمانده کل سپاه با خانواده شهیدان پاشاپور وزمانی­‌نیا/پیکر شهید پاشاپور به کشور بازمی گردد

دیدار فرمانده کل سپاه با خانواده شهیدان پاشاپور وزمانی­‌نیا/پیکر شهید پاشاپور به کشور بازمی گردد

به گزارش پیشمرگ روح الله،  سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه با همراهی سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل و سردار ابوالقاسم شریفی مسئول ایثارگران سپاه طی دیدارهای جداگانه‌­ای در منزل شهیدان وحید زمانی‌­نیا و اصغر پاشاپور حضور یافت.

 

 

در این دیدار سردار سلامی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و به خصوص شهیدان زمانی­ نیا و پاشاپور، این شهیدان را چراغ راه مسیر انقلاب اسلامی برشمرد که در مسیر مبارزه با ظلم به دست شقی‌ترین انسان­ها به شهادت رسیدند.

 

 

فرمانده کل سپاه همچنین عظمت و صبر خانواده شهیدان زمانی نیا و پاشاپور را ستود و این عظمت را عظمتی والا در محضر پروردگار عنوان کرد.

 

«حاج‌اصغر» به خانه‌اش برمی‌گردد

 

پیکر شهید پاشاپور پس از حدود یک ماه از شهادتش می‌گذرد قرار است به کشور بازگردد.

 

مدافع حرم حضرت زینب(س) اصغر پاشاپور یکی از مجاهدانی بود که یک ماه پس از شهادت حاج قاسم در سوریه شهید شد. او از همان ایام ابتدایی آغاز جنگ سوریه همراه سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی به سرزمین شام هجرت کرد. این شهید عزیز از اقوام نزدیک شهید مدافع حرم محمد پورهنگ بود که او نیز جانش را در دفاع از حرم حضرت زینب(س) فدا کرد. 

 


تصویر اختصاصی از تابوت شهید پاشاپور

 

پیکر این شهید عزیز حالا پس از حدود یک ماه که از شهادتش می گذرد قرار است به کشور باز گردد. حاج اصغر هم اکنون  در جمع همرزمانش است و قرار است پیکر مطهرش فردا در حرم حضرت زینب(س) تشییع و به ایران منتقل شود.