تاریخ ارسال : دوشنبه 5 اسفند 1398 / 22:44|کد خبر : 2484

خبر » فرمانده جدید مرزبانی استان کردستان معارفه شد

فرمانده جدید مرزبانی استان کردستان معارفه شد

به گزارش پیشمرگ روح الله،  آئین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان کردستان امروز با حضور سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان، استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان، اعضای شورای تأمین استان، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و برخی دیگر از فرماندهان نظامی، انتظامی و مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم در این شهر برگزار شد.

 

 

سردار کیومرث شیخی، فرمانده سابق مرزبانی استان کردستان در این مراسم در سخنانی از همراهی و همکاری همه مسئولان استانی و همکاران خود در طول دوران خدمتش در کردستان قدردانی و از همه نیروها طلب حلالیت کرد.

 

 

 

فرمانده مرزبانی ناجا در این مراسم از فداکاری، صبر و ایستادگی خانواده شهید مرزبان استوار دوم پژمان زمانی از کردستان و جانباز میثم نصرتی که در دفاع از مرزها و درگیری با گروهک‌های تروریستی در مریوان، دو دست و یک چشم خود را از دست داده، با اهدای لوح تقدیری تجلیل شد.

 

سردار قاسم رضایی در این مراسم ضمن گفت‌وگو و کسب اطلاع از شرایط زندگیشان، از ایثارگری و مجاهدت‌های این بزرگمردان قدردانی کرد.

 

در پایان این مراسم، با حکم فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی «سردار علیرضامرزبانی» به‌عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان کردستان منصوب و رسماً معارفه و از سال‌ها تلاش و خدمات صادقانه سردار کیومرث شیخی که این مسئولیت را بر عهده داشت، تقدیر به‌عمل آمد.

 

 

سردار علیرضا مرزبانی پیش از این جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بوده و سردار کیومرث شیخی فرمانده سابق مرزبانی استان کردستان  پس از سال‌ها خدمت ارزشمند و صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل شد.

 

 

انتهای پیام/