تاریخ ارسال : دوشنبه 5 اسفند 1398 / 23:36|کد خبر : 2486

خبر » استان کردستان از پرچم داران دفاع از امنیت کشور است

استان کردستان از پرچم داران دفاع از امنیت کشور است

به گزارش پیشمرگ روح الله،  فرمانده مرزبانی کشور در آئین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان کردستان در سنندج گفت: مرز‌های ایران با وجود همه توطئه‌های دشمنان از امن‌ترین مرز‌های جهان است.

 

سردار قاسم رضایی افزود: مرزبانی شهدای زیادی را در راه امنیت کشور تقدیم کرده اند.

 


وی  در ادامه با تأکید بر اینکه کردستان یکی از پرچم داران دفاع از امنیت کشور است افزود: تقدیم ۲۳ هزار شهید در خطه کردستان در دوران دفاع مقدس که بیش از پنج هزار آن شهید بومی و ۱۸ هزار شهید مهاجر بودند از نشانه‌های این پرچمداری است و امروز نظامیان از مردم و برای مردم هستند.

 

 

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه ایران امن‌ترین کشور دنیاست, تصریح کرد: اقتدار و عظمت ایران پیکره بزرگ‌ترین مستکبر جهان را به لرزه درآورده و با حمله موشکی سپاه قهرمان به پایگاه عین‌‌الاسد و نابودی قرارگاه‌های آنان این نوید را به همه کشورها داده که قدرت پوشالی آمریکایی‌ها, جز تار عنکبوت چیز دیگری نیست.

 

آیت الله سید محمدحسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان نیز با قدردانی از زحمات نیرو‌های نظامی در تأمین امنیت کشور گفت: ایستادگی و هوشیاری نیرو‌های مرزبانی ستودنی است.ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری هم در این مراسم گفت: مردم کردستان همواره در دفاع از کیان کشور و امنیت مرز‌ها از خود ایثار و جانفشانی نشان داده اند.

 


در پایان این مراسم با حکم فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی سردار علیرضا مرزبان به‌عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان کردستان منصوب شد و از خدمات سردار کیومرث شیخی فرمانده پیشین مرزبانی استان تجلیل شد.

 

 

انتهای پیام/