تاریخ ارسال : یکشنبه 11 اسفند 1398 / 08:12|کد خبر : 2496

خبر » اعلام آمادگی سپاه کردستان درپیشگیری از بیماری کرونا

اعلام آمادگی سپاه کردستان درپیشگیری از بیماری کرونا

به گزارش پیشمرگ روح الله،  در پی شیوع ویروس کرونا در برخی مناطق کشور از جمله استان کردستان که سلامت مردم را با تهدیداتی مواجه کرده است، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، از آمادگی سپاه بیت‌المقدس برای هر گونه کمک به دانشگاه علوم پزشکی، دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی در مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع گسترده این بیماری خبر داد.

 

 

وی با بیان اینکه سپاه همیشه خود را خادم و نوکر مردم می‌داند و در همه حوادث نیز خود را سپر بلای مردم می‌کند، اظهار داشت: رسالت پاسداری ایجاب کرده که در همه سختی‌ها به‌صورت ویژه در کنار مردم باشیم.

 

 

وی با بیان اینکه بهداری سپاه بیت‌المقدس برای مقابله با کرونا و حفظ سلامتی مردم و پیشگیری از شیوع این بیماری، آماده کمک به همه دستگاه‌های متولی و خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم است، افزود: رسالت سپاه به عنوان خادم مردم بر این است که هرجا نیاز بود به کمک مردم بشتابد و نگرانی را از دل مردم بزداید.

 

سردار حسینی با بیان اینکه در حال حاظر خودرو‌های جنگ نوین سپاه با ضد عفونی کردن ساختمان‌ها و فعال کردن بیلبورد‌های داخل شهر در راستای مقابله با کرونا فعال شده و در حال خدمت‌رسانی است، گفت: نیروهای سپاه بیت‌المقدس با هماهنگی متولیان شهرداری سنندج، امشب خیابان‌های سطح شهر را که علوم پزشکی معرفی می‌کند، ضد عفونی خواهند کرد.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خاطرنشان کرد: همچنین هماهنگی‌های لازم، برای تهیه و تولید مواد ضدعفونی کننده صورت گرفته و  پزشکان جامعه سلامت دکتر شهید رهنمود نیز آمادگی کامل برای مقابله و پیشگری از بیماری کرونا و خدمت‌رسانی به مردم را دارند.

 

 

سردار حسینی تصریح کرد: تمام ظرفیت‌ها و درمانگاه‌های سپاه بیت‌المقدس کردستان تا بازگشت شرایط کنونی به شرایط عادی در خدمت مردم استان کردستان خواهند بود و برای تامین آسایش مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

 

 

عملیات ضدعفونی اماکن عمومی از روزهای گذشته به همت نیروهای سپاه بیت‌المقدس به به وسیله ماشین‌های مخصوص وبا سمپاشی و گندزدایی آغاز شده و قرار است این عملیات باز هم از امشب در معابر و مکان‌های پرتردد شهر سنندج انجام گیرد.

 

 

انتهای پیام/