تاریخ ارسال : یکشنبه 11 اسفند 1398 / 11:12|کد خبر : 2497

خبر » رزمایش مبارزه با کرونا توسط سپاه در سنندج

رزمایش مبارزه با کرونا توسط سپاه در سنندج

به گزارش پیشمرگ روح الله،  سردار سیدصادق حسینی پیش از ظهر امروز در این رزمایش اظهار کرد: هم اکنون 7 دستگاه ماشین ویژه ضدعفونی اماکن عمومی آماده به کار بوده و دیگر تجهیزات آمبولانسی و اتش نشانی سپاه نیز آماده خدمت به مردم استان در تمامی مراکز عمومی, بیمارستان ها و سطح خیابان ها هستند.


وی افزود: یک هفته است که بحت ورود و خروج را در اماکن نظامی با دقت و رعایت موارد پیشگیرانه انجام می دهیم.

 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: امیدواریم که هرچه زودتر این بیماری از بین برود و این دغدغه مردمی برطرف شود.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: امکانات و تجهیزات درمانی را آماده کرده ایم و در بحث ضدعفونی هم شاهد این رزمایش هستیم و امکامات و تجهیزات خوبی را در اختیار داریم.


سردار حسینی افزود: اگر نیاز باشد به صورت شبانه روزی آماده عملیات ضدعفونی در اماکن عمومی هستیم و نیروهای ما آموزش های لازم را دیده اند و در حال ارائه این آموزش ها به آحاد مردم هستیم.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: رزمایش امروز نشان داد که سپاه آمادگی کامل را از لحاظ امکانات و نیروی متخصص در راستای ضدعفونی معابر عمومی استان دارد.

 

 ابراهیم قادری در رزمایش تجهیزات ضدعفونی سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: خوشبختانه در سایه انسجام و همدلی موجود در استان در حال مدیریت اوضاع هستیم و کاستی ها را نیز با مشارکت مردمی رفع خواهیم کرد.

 


قادری اعلام کرد: جمع بندی اوضاع بیماران به صورت روزانه و ساعت 15 هر روز مشخص می شود و هم اکنون حدود 50 نفر بیمار مشکوک در بیمارستان های استان بستری هستند که تاکنون وزارتخانه نتیجه آزمایش 8 نفر را که مثبت بوده است به ما اعلام کرده است.

 


وی خاطرنشان کرد: اگر تعداد مبتلایان بالا برود باید گندضدایی و ضدعفونی را در سطح شهرها انجام دهیم و بدون شک این آمادگی و امکانات سپاه خیلی کمک خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/