تاریخ ارسال : چهارشنبه 14 اسفند 1398 / 11:39|کد خبر : 2507

خبر » ضدعفونی معابر سنندج از سوی سپاه بیت المقدس

ضدعفونی معابر سنندج از سوی سپاه بیت المقدس

به گزارش پیشمرگ روح الله،  در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و در برخی از استان‌ها و همچنین استان کردستان، سپاه بیت المقدس در اقدامات گوناگونی در راستای مقابله با شیوع این ویروس را در دستور کار خود قرار داده است.

 

 

گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر عمومی از جمله اقداماتی است که از سوی عوامل جنگ نوین سپاه استان کردستان انجام‌شده است.

 

 

سردار سیدصادق حسینی شب گذشته در حاشیه انجام عملیات ضدعفونی برخی از معابر شهر سنندج گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در استان، قرارگاه پدافند زیستی استان شکل گرفت و در این زمینه کمیته‌های مختلفی از جمله؛ کمیته‌های آموزش، درمان و پیشگیری تشکیل شدند.

 

 

وی بیان کرد: کمیته آموزش در زمینه آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا فعال شده است که برای عموم، اقداماتی به صورت حضوری و مجازی انجام می‌دهد.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان  اظهار داشت: در کمیته پیشگیری، ضدعفونی و گندزایی معابر عمومی را در سطح استان در دستور کار داریم که امشب دومین مرحله آن در شهر سنندج به اجرا در آمد و در سطح استان ادامه پیدا خواهد کرد.

 

 

در ادامه محمد رضا کوماسی مسئول بهداری سپاه بیت المقدس کردستان نیز اظهار داشت: با پیدا شدن اولین نشانه‌های بیماری کرونا در کشور معاونت بهداشت و درمان سپاه بیت المقدس استان کردستان به حالت آماده باش درامد.

 

 

انتهای پیام/