تاریخ ارسال : شنبه 17 اسفند 1398 / 11:56|کد خبر : 2508

خبر » کارگاه تولیدی لوازم بهداشتی لباس ایزوله و ماسک سپاه در سنندج افتتاح شد

کارگاه تولیدی لوازم بهداشتی لباس ایزوله و ماسک سپاه در سنندج افتتاح شد

به گزارش پیشمرگ روح الله،  صبح امروز به همت قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا بسیج دانشجویی استان کردستان، اولین کارگاه تولیدی لوازم بهداشتی از جمله لباس ایزوله و ماسک با حضور سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در آموزشکده فنی و حرفه ای سنندج افتتاح شد.

 

در این کارگاه تولیدی، گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کردستان در قالب کارگاه دانشگاه فنی و حرفه‌ای خواهران روزانه یک‌هزار و 750 دست لباس ایزوله تولید می‌کنند.

 

 

توحید رستمی، مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در این مراسم ضمن قدردانی از همه مسئولان، پزشکان و دانشجویان اظهار داشت: قرارگاه جهادی دانشجویان مبارزه با کرونا در شش کارگروه در استان آغاز به‌کار کرده که تولید اقلام بهداشتیو لباس ایزوله یکی از اقدامات آنان است.

 

تولید روزانه ۱۷۵۰ دست لباس ایزوله و ماسک توسط سپاه کردستان

 

وی افزود: در این کارگاه 25 نفر مشغول فعالیت بوده و هر نفر به طور متوسط روزانه 70 دست لباس ایزوله تولید می‌کند.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: همچنین دانشجویان کردستانی در حوزه فضای مجازی اقدام به تولید و انتشار محتوای آموزشی و بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا کرده و کارگروه بازرسی نیز وضعیت سطح شهر را پیگیری می‌کنند.

 

رستمی گفت: کارگروه آموزش قرارگاه جهادی دانشجویان مبارزه با کرونا این آمادگی را داشته که در صورت نیاز، با برپایی 20 چادر در سطح شهر آموزش‌های لازم را به مردم ارائه می‌دهند.

 

 

 

انتهای پیام/