تاریخ ارسال : شنبه 17 اسفند 1398 / 12:07|کد خبر : 2509

خبر » سپاه تا ریشه‌کنی کرونا در کنار مسئولان و مردم کردستان است

سپاه تا ریشه‌کنی کرونا در کنار مسئولان و مردم کردستان است

به گزارش پیشمرگ روح الله،  سردار سیدصادق حسینی پیش‌از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه کارگاه تولیدی لوازم بهشداتی لباس ایزوله و ماسک که توسط قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی کردستان در سنندج راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: از همه گروه‌های جهادی و دانشجویان دانشگاه‌های استان که این‌روزها در کنار مسئولان و پزشکان در حال مقابله همه جانبه با این بیماری و حفظ سلامت مردم در تلاش‌ند، قدردانی می‌کنم.

 

وی افزود: قطعاً با همکاری همه مسئولان نظامی و دولتی، پزشکان و کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی، دانشجویان و مردم کرونا را در استان کردستان شکست داده و مردم این سختی‌ها را نیز پشت سر خواهند گذاشت.

 

سپاه تا ریشه‌کنی کرونا در کنار مسئولان و مردم کردستان است

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: همزمان با آغاز ویروس کرونا در کشور، سپاه استان نیز در کنار سایر مسئولان و مردم، اقدامات بسیار وسیعی همچون «تشکیل گروه‌های جهادی، انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با علوم‌پزشکی در ابعاد مختلف، ضدعفونی معابر و اماکن پرتردد، آمادکی برای برپایی بیمارستان صحرایی» را در جهت مقابله با این بیماری و حفظ سلامتی مردم انجام داده است.

 

وی گفت: 300 هزار نفر از نیروهای بسیج و سپاه در قالب گروه‌های جهادی، بسیج جامعه پزشکی، اصناف و بسیج کارگری در همه شهرستان‌ها، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی و ارائه آموزش‌های لازم به مردم، پای کار آمده و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

 

سردار حسینی با بیان اینکه همه امکانات و ظرفیت‌های سپاه برای مقابله با کرونا پای کار آمده و تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهیم ماند، عنوان کرد: نیروها، گروها و یگان‌های جنگ نوین سپاه به‌طور مستمر و شبانه اقدام به ضدعفونی سطح شهر سنندج و دیگر شهرها کرده و امشب نیز در تداوم این فعالیت‌ها، شهر سقز ضدعفونی‌سازی می‌شود.

 

وی تاکید کرد: از مردم فهیم استان نیز انتظار می‌رود که ضمن رعایت توصیه‌های بهداشتی، از مسافرت، تجمع و حضور در پارک‌ها، میادین و مکان‌های پرتردد خودداری کرده و در خانه‌های خود بمانند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به موج‌سواری جبهه رسانه‌ای دشمن بر روی موضوع کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: امروزه مدافعان امنیت و سلامت در دو جبهه «مقابله همه جانبه با ویروس کرونا و خنثی‌کردن توطئه‌های دشمن» پای کار در خط مقدم‌ند.

 

 

سردار حسینی  در ادامه سخنان خود نیز از ارسال تجهیزات لازم بیمارستانی به شهر سقز برای راه اندازی بیمارستان صحرایی خبر داد.

 

 

انتهای پیام/