تاریخ ارسال : یکشنبه 25 اسفند 1398 / 11:17|کد خبر : 2528

خبر » پیام تسلیت فرمانده سپاه کردستان درپی درگذشت سردار ناصر شبانی

پیام تسلیت فرمانده سپاه کردستان درپی درگذشت سردار ناصر شبانی

به گزارش پیشمرگ روح الله، در پی درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر ناصر شبانی ، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله واناالیه راجعون

خبر درگذشت سردار شجاع و انقلابی و رزمنده دلاور، حاج ناصر شبانی موجب تالم و تاثر فراوان اینجانب گردید.

 

ایشان یکی از فرماندهان برجسته دو جبهه جنگ سخت و جنگ نرم بود و عمر بابرکت خود را در دفاع از انقلاب و نظام در سنگرهای مختلف از جمله فرماندهی سپاه ایلام فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، جانشین قرارگاه ثارالله، فرماندهی سپاه چهارم بعثت استان کرمانشاه و فرمانده سپاه آمل و تدریس در دانشگاه و روشنگری و حضور شجاعانه در جبهه‌های حق علیه باطل گذراند و امروز به یاران شهیدش پیوست.

 

اینجانب فقدان آن عزیز سفرکرده را به خانواده محترم ایشان و همرزمانش تسلیت عرض نموده و ازخداوند منان برای این فقید سعید علو درجات و همنشینی با شهداء و صدیقین مسئلت می نمایم.

 

گفتنی است؛ سردار ناصر شعبانی از فرماندهان باسابقه سپاه پاسداران روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت. سرتیپ پاسدار ناصر شعبانی یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران با سابقه‌ای بیش از 37 سال در سپاه پاسداران بود. او رده‌های مختلفی از فرماندهی در سپاه از سطح فرمانده سپاه شهری تا فرماندهی لشکر و سپاه استانی و منطقه‌ای را طی کرده و در قرارگاه ثارالله تهران نیز مسئولیت داشت.

 

انتهای پیام/