تاریخ ارسال : پنجشنبه 29 اسفند 1398 / 09:21|کد خبر : 2538

خبر » افتتاح کارگاه تولید ماسک توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه

افتتاح کارگاه تولید ماسک توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه

 

به گزارش پیشمرگ روح الله،  سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کُردستان صبح امروز در افتتاح کارگاه تولید ماسک که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیت المقدس و با مشارکت ناحیه یک آموزش و پرورش سنندج در هنرستان دخترانه کیمیا افتتاح شد عنوان کرد: سپاه از همان روزهای نخست ورود کرونا در کشور در کنار سایر نهادهای متولی امر وارد عمل شده است و با بسیج امکانات و نیروها مشغول به خدمت رسانی است.

 


وی افزود: تمان مواد اولیه تهیه این ماسک ها توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیت المقدس کردستان و اسکان و تجهیزات آن نیز توسط آموزش و پرورش تامین شده است.

 


سردار حسینی عنوان کرد: تهیه این ماسک های بهداشتی توسط ۲۰ نفر از گروه های جهادی بسیج فرهنگیانتولید میشود.

 

 


وی با اشاره به نحوه توزیع این ماسک‌ها افزود: ماسک‌هایی که در این کارگاه‌ها روزانه هزار عدد تولید می‌شود به صورت رایگان در مناطق محروم کردستان توزیع می شود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان همچنین خاطرنشان کرد: در این ایام گروه های جهادی نیز اقلام خوراکی و بهداشتی را در اختیار اقشار کم درآمد قرار می دهند و به یاری خانواده های آسیب پذیر معیشتی آمده اند.

 

 

 

وی از مردم خواست نسبت به رعایت نکات بهداشتی و عدم حضور در نقاط پرتجمع اهتمام داشته باشند و بیان کرد: سپاه در کنار ملت و دولت تلاش خواهد کرد، ویروس کرونا را با کمترین آسیب نابود کند.

 

 

انتهای پیام/