تاریخ ارسال : چهارشنبه 9 دی 1394 / 13:25|کد خبر : 44

خبر » حماسه 9 دی نمایشی از اقتدار و دفاع از حریم ولایت بود

حماسه 9 دی نمایشی از اقتدار و دفاع از حریم ولایت بود

 

فرمانده سپاه بیت المقدس در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: 9 دی روز بصیرت و دشمن شناسی ملتی بیدار بود که با حضور حماسی خود نمایشی از اقتدار و دفاع از حریم ولایت را به منصه ظهور رساندند.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی که در سالن آزادی شهر سنندج اظهار داشت: مردم و مسئولان ایران اسلامی در روز 9 دی ماه سال 88 پا به میدان نهادند و فتنه ای را که توسط دولتهای غربی شکل گرفته بود را خاموش کردند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس اظهار داشت: 9 دی روز بصیرت و دشمن شناسی ملتی بیدار بود که با حضور حماسی خود نمایشی از اقتدار و دفاع از حریم ولایت را به منصه ظهور رساندند.

 

وی افزود: فتنه سال 88 توسط برخی عناصر مزدور داخلی وابسته به دشمن و بر علیه مردم و نظام اسلامی اجرا شد.

سردار رجبی حرکت مردم در روز 9 دی را یک حرکت حماسی برشمرد و گفت: این حرکت انقلابی مردم، به مستحکم تر شدن پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران منجر شد.

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به تحریم، ترور، کودتا، توطئه قومی و انواع فشارهای سیاسی و اقتصادی از سوی دشمن شکست خورده علیه ملت ایران اظهار داشت: با توجه به اینکه ماهیت دشمن، دشمنی است، ما باید در سال های آینده نیز منتظر توطئه افکنی های دشمن باشیم.

 

سردار رجبی با اشاره به ادامه داشتن دشمنی اهریمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: تا زمانی که امت اسلامی همگام و هم راستا با ارزش های اسلامی است این دشمنی ها ادامه دارد. تنها تاکتیک عملی و موثر برای مقابله با توطئه های دشمن در شرایط کنونی و در فتنه 88 و حتی در جنگ تحمیلی، پیروی و همراهی با ولایت است.

 

وی اشاره کرد: در بروز فتنه و برخی ناهماهنگی ها دو زمینه داخلی و خارجی موثر است که در فتنه 88 مهمترین عامل یعنی عوامل داخلی راه را برای ورود عناصر خارجی هموار کردند و آنها را به طمع انداخت که خوشبختانه عظمت مشارکت مردمی که توسط تمام رسانه ها مخابره شد، در نهایت روز 9 دی ماه را ثبتی تاریخی و روزی جهانی برای ملت بیدار جمهوری اسلامی ایران کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس حماسه 9 دی را یک اقدام ارزشمند در طراز جهانی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: سران سادهلوح فتنه به دشمن اعتماد کردند. آنها فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری را زیرپا گذاشتند، ولی ولایتمحوری مردم مسلمان ایران، هم چون چراغی روشن راه را برای مردم روشن کرد.

سردار رجبی با اشاره به  زیرپا گذاشتن ارزش های دینی و نصایح رهبری توسط سران فتنه گفت: فتنه گران با حمایت از سوی دشمنان دست به ایجاد آَشوب زدند و در نهایت یک حرکت مردمی تحت عنوان حماسه 9 دی با تکیه بر شاخص های اسلامی و حرکت از سوی مردم عاشورا محور در زمستان 88 به این فتنه پایان داد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس حرکت عظیم و انقلابی مردم ایران در 9 دی سال 88 را منحصربفرد خواند و تصریح کرد: تمامی دلخوشیهای استکبار، گروهکهای استکبار و ایادی وابسته به آنها در حماسه 9 دی نقش بر آب شد و تودهنی محکمی به آنهایی که تفکرات براندازی نظام را داشتند، زد.