تاریخ ارسال : چهارشنبه 16 دی 1394 / 12:21|کد خبر : 57

خبر » اردوهای راهیان نور، هویت تربیتی دینی را به نسل های بعدی منتقل می نماید

اردوهای راهیان نور، هویت تربیتی دینی را به نسل های بعدی منتقل می نماید

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان در همایش تجلیل از خادمین شهدا و راهیان نور استان: یکی از عواملی که می تواند هویت تربیتی دینی را در نسل های بعدی ما نهادینه نماید همین بحث  اردوهای راهیان نور است.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان در همایش تجلیل از خادمین شهدا و راهیان نور استان که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در شهر سنندج برگزار شد ضمن تشکر و قدردانی از کلیه دست اندر کاران این برنامه معنوی گفت: ضمن تبریک به مناسب کسب رتبه سوم و دوم استان در بحث اردوهای راهیان نور در جلسات کشوری، باید بگویم این موفقیت ها نتیجه زحمات فرماندهان و مسئولین بسیج و هم چنین مسئولان و کارکنان آموزش و پرورش استان می باشد.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به ظرفیت بالای ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان گفت: با توجه به ظرفیت و توانایی های ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان در بحث اردوهای راهیان نور می توانیم به پله های بالاتری دست پیدا کنیم و این مهم به واسطه حضور زحمات مسئولین استان می باشد.

 

قربانی با اشاره به تهدادات کشور طی 36 سال گذشته ابراز داشت: ایران اسلامی به واسطه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و هم چنین ولایت مداری مردم همیشه در صحنه، همواره توانسته در مقابل این تهدیدات بایستد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزند.

 

وی با اشاره به اقرار کارشناسان کشورهای غربی در سال 1398 میلادی اظهار داشت: این کارشناسان تشعشعات انقلاب اسلامی را محدود به مرزهای ایران اسلامی نداسته اند و اقرار کرده اند که این تشعشعات کل منطقه خاورمیانه و حتی بخشی از معدلات جهانی را تحت تأثیر قرار داده است.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: با توجه به اینکه پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) از طریق وحی به منبع لایزال الهی وصل بودند، ولی بر اثر غفلت تعدادی از نیروهایشان در جنگ احد متحمل شکست شدند و این مسئاله تلنگری است برای ما که بدانیم که بیمه نیستیم و همواره باید با هوشیاری کامل مراقب توطئه ها و دسیسه های دشمنان انقلاب باشیم تا در شبیخون فرهنگی دشمن گرفتار نشویم.

 

قربانی با اشاره به ظرفیت راهیان نور استان کردستان گفت: یکی از عواملی که می تواند هویت تربیتی دینی را در نسل های بعدی ما نهادینه نماید همین بحث  اردوهای راهیان نور است. با توجه به برقراری و برپایی اردوهای راهیان نور می تواینم هویت تربیتی دینی را به نسل های بعدی که مسئولیت کشور را بر عهده خواهند گرفت، انتقال دهیم.