تاریخ ارسال : چهارشنبه 16 دی 1394 / 13:04|کد خبر : 58

خبر » اردوهای راهیان نور، جامع ترین و کامل ترین اقدام در مقابله با جنگ نرم دشمن است

اردوهای راهیان نور، جامع ترین و کامل ترین اقدام در مقابله با جنگ نرم دشمن است

 

فرمانده سپاه بیت المقدس در همایش تجلیل از خادمین شهدا و راهیان نور استان گفت: جامع ترین و کامل ترین اقدامی که می تواند ایران اسلامی را در عرصه گسترده جنگ نرم بیمه نماید، همین اردوهای راهیان نور است و ما وظیفه داریم اردوهای راهیان نور را با تمام امکاناتی که در اختیار داریم حمایت کنیم.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس در همایش تجلیل از خادمین شهدا و راهیان نور استان که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در شهر سنندج برگزار شد گفت: استان کردستان با ویژگی های از قبیل پیشینه خوب، مردم ولایتمدار و وطن دوست، طبیعت و زیبا و جذاب، پشتواه قوی در عرصه هشت سال دفاع مقدس، اقدام مجاهدانه و در طراز انقلاب و در حد قابل قبول، عملکرد مناسب در دفاع جانانه در مقابل هجوم گروهک های ضد انقلاب، حضور گسترده و حد اکثری در انتخابات و و هم چنین تقدیم 5.467 شهید و بیش از 1.000 شهید پیشمرگ مسلمان کرد به عنوان یکی از استان های ممتاز کشور شناخته می شود. تمامی این ویژگی ها به عنوان برند استان کردستان محسوب می شوند.

 

 فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به این پشتوانه ها در استان کردستان اظهار داشت: این سرمایه های عظیم می تواند استان کردستان را به یک استان موفق در عرصه اردوهای راهیان تبدیل نماید.

 

سردار رجبی ضمن قدر دانی از زحمات دست اندرکاران اردوهای راهیان نور در استان کردستان خاطر نشان کرد: از تمام عزیزانی که در آموزش و پرورش و اقشار مختلف بسیج در این زمینه تلاش می کنند، قدر دانی و تشکر می کنم.

 

وی با بیان اینکه همه ما معتقد هستیم کشور عزیز ما در خط مقدم عرصه جنگ نرم و مقابله با استکبار جهانی قرار دارد گفت: جامع ترین و کامل ترین اقدامی که می تواند ایران اسلامی را در عرصه گسترده جنگ نرم بیمه نماید، همین اردوهای راهیان نور است و ما وظیفه داریم اردوهای راهیان نور را با تمام امکاناتی که در اختیار داریم حمایت کنیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به نسل هایی که چند سال بعد مسئولیت کشور را بر عهده خواهند گرفت اظهار داشت: با کمک اردوهای راهیان نور می توانیم، جان فشانی ها، ایثار و از خود گذشتگی ها شهیدان و همرزمانشان را به نسل های بعدی منتقل نماییم و به کمک اردوهای راهیان نور می توانیم نسلی را تربیت کنیم که در طراز انقلاب اسلامی باشد و به راحتی بتواند انقلاب را اداره کند.

 

وی با اشاره به جریان تکفیری که نشأت گرفته از اتاق فکر استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی کودک کش است خاطر نشان کرد: اردوهای راهیان نور می تواند ما را در تربیت نسلی که بتواند در مقابل این جریان تکفیری بایستد کمک خواهد کرد و ما به واسطه همین اردوهای راهیان نور می توانیم جوانانی در طراز انقلاب اسلامی تربیت نماییم.

 

سردار رجبی با اشاره به روحیه انقلابی و ولایی مردم استان کردستان گفت: من فکر نمی کنم در استان کردستان خانواده ای باشد که با حضور فرزندانشان در اردوهای راهیان نور مخالف نماید. در استان کردستان خانواده ای حضور ندارد که مجاهدت های صورت گرفته در استان و کشورش را فراموش نماید و اردوهای راهیان نور راهی است برای جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن مجاهدت، ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان سپاه اسلام.