تاریخ ارسال : پنجشنبه 17 دی 1394 / 11:00|کد خبر : 61

خبر » پاسخ دندان شکن کدخدا شریف به سران حزب دموکرات

پاسخ دندان شکن کدخدا شریف به سران حزب دموکرات

 

خدا آن روز را نیاورد که با شما و دشمنان خدا هم سنگر شوم، آن وقت است که باید با خدا و رسولش بجنگم. خدا را سپاسگزارم که در رکاب رهبرم خمینی بت شکن، جهت ترویج دین مبین اسلام می جنگم و تا خون در رگ هایم جریان دارد، دفاع از اسلام و انقلاب هدف من خواهد بود.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، در گزارش قبلی به نامه سران حزب دموکرات کردستان به کدخدا شریف ـ شهید شریف صالحیان ـ اشاره شد، هم اکنون پاسخ شهید صالحیان را به سران این حزب مرور می کنیم.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

از: شریف بنده خدا و سرباز خمینی کبیر

 

از نامه شما شگفت زده شدم، هنوز باورم نمی شود که این نامه را شما برایم فرستاده باشید. من و شما از سال ها پیش همدیگر را می شناسیم و به اعتقادات یکدیگر آشنایی کامل داریم. من به خدا و رسولش ایمان دارم، به دستورات دین اسلام پای بند بوده و هستم، من با گذشته هیج فرقی نکرده ام. همان تعصبات را دارم. شما نیک می دانید که من نژاد پرستی را قبول نداشته و ندارم؛ چون نزآد پرستی همان بت پرستی است. من و شما در هیچ شرایطی نمی توانیم در کنار هم قرار بگیریم.

 

شما از مکتبی پیروی می کنید که سازنده دست بشریت است، اما من از مکتبی پیروی می کنم که پروردگارم آن را تدوین نموده است. دین اسلام خود دارای ایدئولوژی کاملی است که در هر زمان به خوبی جواب گوی نیازهای بشر می باشد، اما مکتب شما امروز نیز از پاسخگویی به انسان ها عاجز مانده است.

 

من از سال ها پیش در انتظار چنین روزی بودم که بتوانم در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گیرم تا از دین خدا و رسولش دفاع کنم. به لطف خداوند متعال این روز فرا رسیده است. اینک من در رکاب سیدی بزرگوار و رهبری فقیه و بیدار و در راه خدا با شماها که دشمن دین و ملت هستید می جنگم و به آن افتخار می کنم و از خداوند سبحان می خواهم که در این راه به شهادت برسم. این روزها بهترین روزهای زندگی من است و خدا را شکر گزارم که توفیق خدمت به اسلام و مسلمین را به این حقیر عطا فرموده است.

 

خدا آن روز را نیاورد که با شما و دشمنان خدا هم سنگر شوم، آن وقت است که باید با خدا و رسولش بجنگم. خدا را سپاسگزارم که در رکاب رهبرم خمینی بت شکن، جهت ترویج دین مبین اسلام می جنگم و تا خون در رگ هایم جریان دارد، دفاع از اسلام و انقلاب هدف من خواهد بود. در این دنیا افتخارم این است که رهبرم خمینی است و تا آخرین قطره خون از امام و انقلاب دفاع خواهم کرد.

 

سرباز اسلام و جان فدای رهبر

 

کدخدا شریف (فروردین ماه 1362)

 

*** این نامه مضمون نامه ای است که شهید صالحیان در جواب نامه قاسملو نوشته است.