تاریخ ارسال : شنبه 19 دی 1394 / 11:20|کد خبر : 63

خبر » راسخون جهاد و شهادت؛ گذری بر زندگینامه 115 شهید پیشمرگ مسلمان کرد بانه ای

راسخون جهاد و شهادت؛ گذری بر زندگینامه 115 شهید پیشمرگ مسلمان کرد بانه ای

 

"راسخون جهاد و شهادت" زندگینامه و خاطرات 115 تن از شهدای مظلوم و غریب سازمان پیشمرگان مسلمان کرد شهرستان بانه است.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، کتاب "راسخون جهاد و شهادت" زندگی نامه و خاطرات شهدای پیشمرگان مسلمان کرد شهرستان بانه می باشد که به همت محمد سلیمانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان جمع آوری شده است.

 

در کتاب مذبور، زندگینامه و خاطرات 115 تن از شهدای مظلوم و غریب سازمان پیشمرگان مسلمان کرد شهرستان بانه گردآوری شده است. شهدایی که مردانه به سازمان پیشمرگان مسلمان کرد ملحق شدند و غریبانه و مظلومانه با خون رنگینشان نهال اسلام و انقلاب را آبیاری کردند.

 

"راسخون جهاد و شهادت" با مروری بر زندگینامه و خاطرات دو تن از فرزندان رسول الله (ص) ـ شهیدان سید کریم خوشنودی و سید احمد بنی هاشمی ـ آغاز و با مروری بر فرازهایی از وصیت نامه شهید حاج مطلب احمدیان به پایان می رسد.

 

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و پیدایش گروهک های ضد انقلاب و هم چنین حمله دژخیمان بعثی به مرزهای ایران اسلامی، مردم شهرستان بانه به دفاع از اسلام و قرآن پرداختند و در این راه با تقدیم قریب به 767 شهید جان بر کف نقش ماندگاری در پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی از خود به یادگار گذاشتند. البته در این میان تقدیم بالغ بر 115 شهید پیشمرگ مسلمان کرد شهرستان بانه را به یکی از نقاط شاخص تبدیل کرده است.

 

راسخون جهاد و شهادت توسط انتشارات فاتحان و در 240 صفحه قطع رقعی و در 1.000 نسخه در بهار سال 1394 به چاپ رسیده است.

 

این اثر ماندگار با قیمت 5.000 تومان و در شهرستان سنندج، خیابان جام جم، جنب صدا و سیمای مرکز کردستان، مجتمع شهدای بسیج، مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس با تخفیف 30/. به فروش می رسد.

 

راسخون جهاد و شهادت؛ زندگینامه 115 شهید، پیشمرگ مسلمان کرد بانه، محمد سلیمانی، بنیاد شهید، کتاب