تاریخ ارسال : سه شنبه 22 دی 1394 / 13:30|کد خبر : 73

خبر » با شناخت هویت انقلابی اسلامی می توانیم بر استکبار جهانی فائق آییم

با شناخت هویت انقلابی اسلامی می توانیم بر استکبار جهانی فائق آییم

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس: آمریکا به عنوان دشمن اصلی کشورهایی هم چون اسراییل و انگلیس را در دشمنی کردن با ما حمایت می کند و راه مقابله با این دشمنان؛ شناخت هویت انقلابی اسلامی خودمان است.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، همایش حماسه نگاران عشق و ایثار به مناسبت گرامیداشت روز بسیج رسانه در سالن آمفی تئاتر بنیاد حفظ آثار نشر ارزش های دفاع مقدس استان کردستان و به همت بسیج رسانه استان برگزار شد.

 

سرهنگ محمدرضا قاسمی مسئول بسیج رسانه استان ضمن قدر دانی از حضور خبرنگاران کردستانی در این مرسم گفت: با توجه به هویت رسانه، می توانیم بگوییم که اصحاب رسانه با اقشار مختلفی از مردم در ارتباط هستند و صاحبان راسانه را می توان امروز به عنوان طلایه داران مبارزه با خط استکبار قلمداد کرد.

 

حجت السلام باباشاهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس در این همایش گفت: در دهه هفتاد حدود 20 میلیون نفر با اینترنت و فضای مجازی آشنایی داشتند، ولی امروز می توان گفت که اکثر مردم دنیا با این فضا آشنا هستند و این مسئله رسالت صاحبان رسانه را سنگین می کند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس با اشاره به اختلاف سلیقه افراد یک جامعه گفت: اگر همه فعالین حوزه رسانه در یک جامعه را به عنوان یک خانواده محسوب کنیم، داشتن اختلاف سلیقه در این خانواده امری عادی است. ولی نکته مهم شناخت هدف مشترک و هم چنین دشمن مشترک است.

 

وی با اشاره به اینکه هویت ما باید هویت انقلاب اسلامی باشد ابراز داشت: با توجه به هویت انقلاب اسلامی، که یک هویت دینی است، باید هویت ما نیز یک هویت دینی انقلابی باشد و از شاخصه های یک هویت دینی انقلابی، داشتن بصیرت دشمن شناسی می باشد.  

 

حجت الاسلام باباشاهی شناخت دشمن را منوت به خودشناسی دانست و ابراز داشت: ما قبل از اینکه دشمنان انقلاب را بشناسیم باید خودمان و انقلابمان را بشناسیم تا راحت تر بتوانیم در مقابل دشمنان مقابله کنیم. شناخت هویت انقلاب ما در شناخت هویت دشمنان انقلاب کمک می کند.

 

وی با اشاره به دشمنی آشکار آمریکا با انقلاب اسلامی اظهار داشت: آمریکا دشمن اصلی ماست و این دشمن اصلی، دشمنی دیگر به نام اسرائیل را در زیر چتر حمایتی خود قرار داده است. آمریکا به عنوان دشمن اصلی کشورهایی هم چون انگلیس را نیز در دشمنی کردن با ما حمایت می کنند. و تنها راه مقابله با این دشمنان؛ هم دلی، برادری و اتحاد است که همه باید در یک جبهه واحد بتوانیم در مقابل دشمن بایستیم.

 

حاضرین این همایش قبل از آغاز برنامه به مقام شامخ شهدای مدفون در باغ موزه دفاع مقدس ادای احترام کردند.