تاریخ ارسال : چهارشنبه 23 دی 1394 / 10:11|کد خبر : 75

خبر » خانواده حـاج ناصـح محمدي از حضور مردم در مراسم ختم آن مرحوم تشکر کردند

خانواده حـاج ناصـح محمدي از حضور مردم در مراسم ختم آن مرحوم تشکر کردند

 

آنچه بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشید، الطاف خاصه و خفيه الهی و همدردی همرزمان، همسنگران، دوستان و همه عزیزانی بود که بزرگوارانه ما را با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خویش مورد تفقد و عنایت قرار داده و مرهمی بر قلب داغ دارمان بودند.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، خانواده مرحوم حـاج ناصـح محمدي و اهالي روستاي دزلـي با انتشار پیامی، از ابراز همدردی و حضور گرم مردم، مسئولین و همرزمان این یادگار هشت سال دفاع مقدس در مراسم ختم و خاکسپاری قدر دانی و تشکر نمودند.

 

متن پیام به این شرح است:

 

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

 

مشیت الهی چنان بود که انسانی مؤمن و فداکار، پدری دلسوز و مهربان، آزاده ـ جانباز و یادگار هشت سال دفاع مقدس، سیمای محبوب خطه ی رنگین اورامانات و مریوان، خدمتگزار صادق مردم شریف و زحمتکش کردستان، مرحوم "حاج ناصح محمدی " پس از سال ها خدمت صادقانه و اظهار عشق و علاقه و محبت قلبی به قرآن، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی، ندای رسا و ملکوتی «ارجعی الی ربک » را اجابت نموده و روح پاکش به ملکوت اعلی بپیوندد و همه را در ماتم و سوگ نشاند.

 

آنچه بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشید، الطاف خاصه و خفيه الهی و همدردی همرزمان، همسنگران، دوستان و همه عزیزانی بود که بزرگوارانه ما را با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خویش مورد تفقد و عنایت قرار داده و مرهمی بر قلب داغ دارمان بودند. صمیمانه اظهار تشکر و سپاس گزاری نموده و حضور گرم و پرشور شما مسئولان و خادمان نظام که نشان دهنده قدردانی از زحمات خالصانه ایشان است را ارج می نهیم و چنانچه به علت تأملات روحی امکان تشکر و سپاس حضوری از مسئولان و سروران بزرگوار و ارجمند، میسر نشد؛ پوزش طلبیده و از درگاه ایزد منان برای خدمتگزارن اسلام و انقلاب و میهن، آرزوي سلامتی و موفقیت و سعادت و اجر عظیم الهی را داشته و نیکو ترین دعاهایمان را نثارتان می کنیم.

 

باتشكر و سپاس فرآوان،

 

«خانواده حـاج ناصـح محمدي و اهالي روستاي دزلـي»