تاریخ ارسال : شنبه 18 دی 1395 / 13:18|کد خبر : 951

خبر » دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از ابزارهای متنوع جنگ نرم استفاده می کند

دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از ابزارهای متنوع جنگ نرم استفاده می کند

 

مدير كل صدا و سيمای مركز كردستان در همایش روز بسیج رسانه گفت: استراتژی دشمن از طراحی جنگ نرم ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران و جلوگیری از صدور انقلاب به سایر کشورهاست.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، ابوالقاسم امان الهی مدير كل صدا و سيمای مركز كردستان در همایش روز بسیج رسانه در جمع اصحاب رسانه استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با هویت کاملاً دینی و به رهبری امام خمینی (ره) در سال 1357 در ایران به پیروزی رسید. از همان زمان شاهد دشمنی آشکار استکبار جهانی با انقلاب اسلامی بودیم؛ استکبار جهانی در ابتدا جنگ هشت ساله را به ما تحمیل کرد، اما با سربلندی انقلاب اسلامی در این جنگ، دشمنان این بار جنگ نرم را به مردم انقلابی ما تحمیل کردند.

 

مدير كل صدا و سيمای مركز كردستان با اشاره به تفاوت های جنگ سخت و نرم گفت: در جنگ سخت ما ادوات و تجهیزات و موقعیت دشمن را به عینه می بینیم، اما در جنگ نرم تجهیزات و موقعیت دشمن را نمی بینیم و به همین خاطر گاهی در کمین دشمن گرفتار می شویم. تفاوت بعدی در قرباینان این دو جنگ می باشد؛ قربانیان جنگ سخت به جایگاه رفیعی دست پیدا می کنند و ما در جامعه با عنوان شهدا از آن ها یاد می کنیم، اما قربانیان جنگ نرم توسط دشمن لگدمال می شوند و ارزش و جایگاه خود را از دست می دهند.

 

امان الهی با اشاره به استمرار جنگ نرم در جامعه گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(مدظله العالی) «ما باید باور کنیم و به دیگران بباورانیم که در حال جنگ هستیم، آن هم جنگ نرم». امروز جنگ نرم در لایه لایه اجتماع وجود دارد و ما باید با تمام توان در برابر جنگ نرم دشمن ایستادگی نماییم.

 

وی با اشاره به برنامه های بلند مدت دشمنان انقلاب در جنگ نرم ابراز داشت: امروز دشمن با یک طراحی بسیار دقیق و با استفاده از ابزار تبلیغاتی بسیار قوی و هوشمند در جهت تأثیرگذاری بر اندایشه ها و اعتقادات مردم مسلمان ایران می باشد. تمام اقدامات متنوع دشمن از مسلح کردن گروهک های تروریستی ـ تکفیری گرفته تا گروهک های معاند و ضد انقلاب برای مقابله با ارزش ها و دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

مدير كل صدا و سيمای مركز كردستان با بیان اینکه استراتژی دشمن از طراحی جنگ نرم ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران و جلوگیری از صدور انقلاب به سایر کشورهاست اظهار داشت: دشمن برای از پای در آوردن انقلاب اسلامی از تاکتیک ها و ابزارهای متنوعی استفاده می کند و تمام این امکانات متنوع یک هدف دارد و آن هم ضربه زدن به انقلاب اسلامی است.

 

امان الهی با اشاره به فعالیت و تولید محتوای انبوه رسانه های استکبار جهانی گفت: رسانه های استکبار جهانی با تولید شایعات و مطالب دروغ و انتشار حد اکثری آن ها در فضای مجازی در پی فریب مردم هستند، اما متأسفانه تعدادی از مردم بدون داشتن بینش و شناخت کافی نسبت به همین مطالب کذب در پی تکرار همان مطالب بر می آیند و به این نحو به ابزار دست رسانه های استکبار جهانی تبدیل می شوند.

 

وی گفت: اگر همه ما فرمایشات و بیانات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارها و اقدامات خود قرار دهیم، بدون آسیب دیدگی و با سلامت کامل به سرمنزل مقصود خواهیم رسید و بینی دشمنان انقلاب اسلامی به خاک مالیده خواهد شد.