تاریخ ارسال : شنبه 18 دی 1395 / 13:19|کد خبر : 952

خبر » اصحاب رسانه افسران مقابله با جنگ نرم دشمن هستند

اصحاب رسانه افسران مقابله با جنگ نرم دشمن هستند

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس: فعالیت در عرصه خبر و خبرنگاری و رسانه در واقع فعالیت در جبهه فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمنان انقلاب اسلامی می باشد.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، حجت‌الاسلام علیرضا باباشاهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس در همایش روز بسیج رسانه و تجلیل از برترین های جشنواره رسانه ای ابوذر گفت: فعالیت در عرصه خبر و خبرنگاری و رسانه در واقع فعالیت در جبهه فرهنگی و مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی می باشد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس با اشاره به کار دشوار خبرنگاری گفت: حرفه خبرنگاری در واقع جهاد در عرصه فرهنگی است و خبرنگاران جهادگران و افسران جهاد در جبهه جنگ نرم دشمن هستند و برای موفقیت در این عرصه باید دشمن شناس باشند.

 

حجت‌الاسلام باباشاهی گفت: ما امروز مشغول یک جنگ نرم تمام عیار با دشمنان انقلاب اسللامی هستیم و وظیفه اصحاب رسانه در این جنگ روشنگری و شناساندن دشمن و حربه های دشمن به نیروهای خودی می باشد، تا مردم با شناخت بهتری به مقابله با دشمنان بروند.

 

وی با اشاره به فعالیت های دشمنان انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف نظامی، سیاسی و اقتصادی گفت: استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از تمامی حربه ها استفاده کرده است و در تمامی زمینه ها شکست خورده است. جنگ نرم نیز یکی از ابعاد حمله دشمن به انقلاب اسلامی ایران است که این حربه نیز به شرط بیداری ملت و آشنایی با نحوه مقابله با این جنگ به شکست منجر خواهد شد.