» درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی پیشمرگ روح الله به عنوان اولین سایت ارزشی شهدای استان کردستان مدتی است که فعالیت خود را زیر نظر مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس آغاز نموده است.

 

پایگاه اطلاع رسانی پیشمرگ روح الله با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این ارزش ها به نسل هایی که شاهد حماسه آفرینی ها و جان فشانی های شیر مردان و شیر زنان ایران اسلامی را نبوده اند، آمادگی دارد زندگینامه، خاطرات و تصاویر به یادگار مانده از شهدای استان کردستان را در فضای مجازی منتشر نماید. پایگاه اطلاع رسانی پیشمرگ روح الله آمادگی خود را جهت انجام مصاحبه و گفت و گو با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران اعلام می دارد.

 

عزیزانی که قصد ارتباط با مدیریت پایگاه اطلاع رسانی پیشمرگ روح الله را دارند می توانند به آدرس شهرستان سنندج، خیابان جام جم، جنب صدا و سیمای مرکز کردستان، مجتمع شهدای بسیج، مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس مراجعه و یا از طریق ایمیل این مرکز به آدرس pishmargerouhollah@yahoo.com با مدیریت این مرکز در ارتباط باشند.

 

استان کردستان با تقدیم 5.476 شهید انصار گلگون کفن و هم چنین محل عروج قریب به 18.000 شهید مهاجر و دارا بودن بیش از 3.000 نقطه یادمانی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری جنگ محسوب می شود و همه ساله میزبان خیل کثیری از زائران اردوهای راهیان نور می باشد.