چندرسانه ای » برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان + عکس

به گزارش خبرنگار کنگره 5400 شهید استان کردستان، سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان اظهار کرد:  در فاصله زمانی کمی که به برگزاری این کنگره مانده است تمامی مسولین باید از هر جهت تمام تلاش خود را بگذارند تا بتوانیم کنگره ۵۴۰۰ شهید استان را در تراز و شان شهیدان سرزمین مجاهدت‌های خاموش آنگونه که هست برگزار کنیم.

 

وی با اشاره به اجرای بسیاری از برنامه‌های کنگره ۵۴۰۰ شهید استان گفت: به منظور هرچه باشكوه برگزار شدن كنگره شهدا در كردستان بيش از یک‌هزار برنامه تدوين شده است كه تا فروردين ماه سال آینده کلا اجرا می‌شود.

 


سردار رجبی با اشاره به زمان برگزاری کنگره در ۱۲ اردیبهشت ۹۸ گفت: برگزاری این کنگره ظرفیت مناسبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری، فرهنگ، امنیت و توسعه استان کردستان به کشور است.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان عنوان نمود: سطح اقدامات انجام شده در خصوص کنگره تاکنون خوب ارزیابی شده است.

 

 

وی اعلام کرد: در بازه زمانی ١٥ فروردین تا آخر فروردین خدمت مقام معظم رهبری خواهیم رسید و گزارش کار کنگره را خدمت ایشان ارائه خواهیم کرد، لذا انتظار می‌رود جمع بندی‌های لازم در این راستا توسط کمیته‌ها صورت گیرد.


فرمانده سپاه بیت‌المقدس اظهار داشت: باید با تعلق خاطر به شهدا کارها را انجام دهیم و بدون شک اجلاسیه پایانی کردستان یکی از بهترین اجلاسیه‌ها خواهد بود چون برخی از برنامه‌ها ویژه کردستان تدوین شده و در نوع خود بی‌نظیر است.

 

 

وی در پایان گفت: امروز ما وظایف همه کمیته‌ها را تا برپایی روز اختتامیه به مسئولان کمیته‌ها ابلاغ می‌کنیم و انتظار داریم تمام توان خویش را به کار گیرند تا کنگره‌ای در حد نام کردستان و شهدای این دیار برگزار نمائیم. 

 

تاکید استاندار کردستان بر برگزاری شکوهمند کنگرە ۵۴۰۰ شهید

 

بهمن مرادنیا استاندار کردستان نیز ضمن یادآوری این نکته که شهدا بر گردن همه ملت حق دارند گفت: برگزاری آبرومندانه کنگره شهدای استان کمترین کاری است که باید انجام داد.

 

 

وی با یادآوری اینکه همه دستگاه‌های دست اندرکار باید به وظایف محوله خود به خوبی عمل کنند افزود: هر مجموعه‌ای توان انجام کار ندارد با توجه به محدودیت زمان بهتر است آن را مکتوب اعلام کند تا کسان دیگری جایگزین شوند.

 

مرادنیا پیش‌بینی مکان مناسب برای برگزاری کنگره را یکی از الزامات اساسی دانست و گفت: در خصوص تامین هزینه‌های برگزاری کنگره نیز پیش بینی و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

 

کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان قرار است دوازدهم اردیبهشت ماه سال آینده برگزار شود.

منبع: کنگره 5400 شهید استان کردستان

انتهای پیام/