گزارش » چهار شهید گرانقدری که چشم و چراغ دانشگاه خود شدند

به گزارش پیشمرگ روح الله، شهیدان حیدر عزیزی، حبیب الله عبدالملکی، اسماعیل کرمی و مطلب احمدیان از شهدای گرانقدر مرکز آموزش علمی کاربردی امام حسین (ع) واحد سنندج هستند که در مبارزه با استکبار شربت شهادت را سر کشیدند.

 

 

ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های دنیای استکبار از ویژگی های هر دانشجوی پیرو خط امام (ره) می باشد و در این میان، این چهار دانشجوی شهید در حالیکه در محیط علمی، مشغول تحصیل بودند، در مقابل دنیای استکبار سینه سپر کردند و اجازه ندادند، دشمن قسم خورده انقلاب، به اهداف شومش دست یابد.

 

 

دانشجوی و‌لایت‌مدار ایرانی با شناخت عمیق از سیاست‌های استعماری غرب و درک صحیح از شرایط دنیای امروز، توانسته است در سایه سار نظام جمهوری اسلامی، نقشه‌های شوم دنیای استکبار را نقش بر آب و قله‌های رفیع علم و فناوری را یکی پس از دیگری فتح کند.

 

 

شهید حیدر عزیزی فرزند غالب در شهرستان سنندج دیده به جهان گشود. شهید عزیزی در حالیکه در رشته حسابداری در دانشگاه علمی کاربردی امام حسین(ع) سنندج مشغول به تحصیل بود، در سال 1393 در شهرستان کامیاران در درگیری با مزدوران ضد انقلاب به شهادت رسید.

 

 

شهید حبیب الله عبدالملکی فرزند محب علی در روستای قلعه از توابع شهرستان قروه دیده به جهان گشود. سال 1389 در مقطع کاردانی در رشته مروج سیاسی وارد دانشگاه علمی کاربردی امام حسین(ع) سنندج شد و یک سال بعد در اشنویه آذربایجان غربی در سال 1390 در درگیری با ضد انقلاب به شهادت رسید.

 

 

شهید اسماعیل کرمی فرزند حمدالله در سال 1350 در بخش سریش آباد از توابع شهرستان قروه دیده به جهان گشود. شهید کرمی دانشجوی رشته جنگ نرم دانشگاه امام حسین(ع) بود که در مردادماه سال 1390 در اشنویه آذربایجان غربی به شهادت رسید.

 

 

شهید حج مطلب احمدیان فرزند عبدالله در سال 1346 در یک خانواده مذهبی در یکی از روستاهای سردشت به نام بناویله متولد شد.  شهید احمدیان دانشجوی رشته علوم پایه نظامی دانشگاه امام حسین (ع) سنندج بود که در 18 مهرماه 1392 در حین انجام مأموریت در روستای ساوان از توابع بخش مرکزی شهرستان بانه در کمین نیروهای ضد انقلاب افتاد و در نهایت مظلومیت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

 

انتهای پیام/